Bën buj kënga e Mensur Kadriut “Të kan Stolisur”

Bën buj kënga e Mensur Kadriut “Të kan Stolisur”

0
Mensur Kadriu - Shkup
Mensur Kadriu – Shkup

Këngëtari i mirënjohur Mensur Kadriu i cili njihet shumë në bërjen e shumë videoklipeve, këngëve dhe së fundi është regjisor i triologjisë së filmit “Balkan Scam” ku ka korrur sukses në skenën filmike mbarëkombëtare. Së shpejti do ta lansoj këngën e re bashkë me videoklip që titullohet ” Të kan stolisur”. Në këtë këngë ai ka bashkëpunuar me një këngëtare mjaftë e njohur për ne, mirëpo ajo nuk është bërë e njohur dhe nuk do të zbulohet kur videoklipi të publikohet. Kantautori në fjalë ka premtuar se ky videoklip do të bëjë bujë në hapësirën mbarë shqiptare.

 

SHARE