“Best Top Model” ka nisur aktivitetin e saj televiziv

Prej javesh flitej në qytet dhe tani është dicka konkrete, agjensia e modës “Best Top Model” ka nisur aktivitetin e…

“BEST TOP MODEL” quhet spektakli qe nisi të hënën

Startoi mbrëmjen e të Hënes në orën 21:00 në ekranin e Tv Apollon spektakli i modës “BEST TOP MODEL”. Një super…

Policia e Fierit ka goditur një grup kriminal prej 6 personash

Policia e Fierit ka goditur një grup kriminal, i cili akuzohet se ka kryer grabitje me armë në banesën e…

Berisha: Tani radhën e ka Baftjar Zeqo

Berisha thotë se tani radhën për t’u arrestuar e ka Baftjar Zeqo i Fierit. “Të dashur miq, Rama dhe qeveria e tij ka vendosur të shuaj zemërimin e qytetarëve të përmbytur të Vlorës dhe Fierit me terror psikologjik. Kështu, në kulmin e zemërimit popullor të…

Berisha: Tani radhën e ka Baftjar Zeqo

Berisha thotë se tani radhën për t’u arrestuar e ka Baftjar Zeqo i Fierit. “Të dashur miq, Rama dhe qeveria e tij ka vendosur të shuaj zemërimin e qytetarëve të përmbytur të Vlorës dhe Fierit me terror psikologjik. Kështu, në kulmin e zemërimit popullor të…

Policia e Fierit ka goditur një grup kriminal prej 6 personash

Policia e Fierit ka goditur një grup kriminal, i cili akuzohet se ka kryer grabitje me armë në banesën e një shtetaseje. Mbrëmjen e së shtunës e deri në mëngjesin e së dielës është zhvilluar me sukses operacioni policor me emrin e koduar “Gjanica”, gjatë…

“Best Top Model” ka nisur aktivitetin e saj televiziv

Prej javesh flitej në qytet dhe tani është dicka konkrete, agjensia e modës “Best Top Model” ka nisur aktivitetin e saj televiziv. Te hënën në orën 9” në mbrëmje ka nisur maratona e trasmetimeve LIVE ku Redi Myftari përveç prezantimit të jurisë ka përshëndetur konkurentet…

“Best Top Model” ka nisur aktivitetin e saj televiziv

Prej javesh flitej në qytet dhe tani është dicka konkrete, agjensia e modës “Best Top Model” ka nisur aktivitetin e saj televiziv. Te hënën në orën 9” në mbrëmje ka nisur maratona e trasmetimeve LIVE ku Redi Myftari përveç prezantimit të jurisë ka përshëndetur konkurentet…